edukacja zdrowotna profilaktyka uzaleznien

edukacja zdrowotna profilaktyka uzaleznien Szacunki te opierają się na oszczędności Medicare i out-of-pocket kosztów, w celu opieki medycznej, aby być całkowicie pokryte. Nowe szacunki są aktualizowane z szacunkami w 2008 roku, które zostały wykonane przed nowa ustawa została uchwalona Zdrowia. Rewizja, również obejmuje zmiany Medicare Part D.

Najnowsze dane o płatność wydatków wynosi od 2007 Medicare wypłacane 64% kosztów opieki zdrowotnej dla beneficjentów podczas gdy out-of-pocket koszty były o 14%.zapraszamy na naszą stronę internetową Pozostałe 12% zostało wypłacone w ramach programów publicznych i prywatnych ubezpieczeń.

Istnieją sposoby, dla emerytów, aby obniżyć o 14% koszty poza of0pocket. Ponieważ lekarze są uzależnione od pacjentów do ich utrzymania, wiele z nich jest gotów do negocjacji w sprawie procedur, testów i kosztów usług. Dowiedz się, co stopa zwrotu kasy chorych jest o procedury, a następnie zwrócić się do lekarza, aby to zrobić na tę kwotę. Może nie być w stanie uzyskać bezpłatną opiekę zdrowotną, ale może znacznie obniżyć out-of-pocket koszty. Nawet jeśli lekarz odrzuca żądania, zadawać każdym razem iść. Trwałość może opłacać.

To jest bardzo trudne do określenia, jaka kwota będzie potrzebna oszczędności na opłacenie kosztów leczenia na emeryturze. Jest tak wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę, ponieważ nikt nie wie, jak długo będą żyć i co będą mieli choroby. Nikt nie wie, jakie leki mogą być na obaj. Leki na receptę mogą stać się wielkim kosztem.

Dallas Salisbury, współautor raportu i CEO EBRI stwierdza: „Wielu pracowników są na ogół nieprzygotowani zarówno dla kosztów opieki zdrowotnej w wydatkach emerytalnych i rentowych. W rzeczywistości, wiele osób będzie potrzebować więcej pieniędzy niż kwoty cytowanych w niniejszym raporcie.”

Medicalhealthinsurancetoday.com dostarcza artykuły na najbardziej istotnych kwestii reform zdrowia stojących nam dzisiaj, gdy pomaga znaleźć tanie ubezpieczenie zdrowotne.

Artykuł dzięki: