jak dbac o zdrowie intymne podczas wakacji

jak dbac o zdrowie intymne podczas wakacji

Pomimo ustawy Nowy Zdrowia, w podeszłym wieku nadal Metry i centymetry potrzebują duże oszczędności kosztów leczenia

Niektóre koszty medyczne zostały obniżone z powodu nowej ustawy o reformie zdrowia, ale w podeszłym wieku nadal potrzebują dużej ilości oszczędności. W raporcie opracowanym przez Instytut Badań Świadczeń Pracowniczych (EBRI) szacuje, że aby być w 90% pewien, że jest w stanie pokryć kosztów leczenia, ludzie muszą się między $ i $ 211.000 +120.000 oszczędności. Kobiety nie potrzebują więcej, ponieważ żyją dłużej niż mężczyźni. Raport zatytułowany jest Oszczędności środki finansowe potrzebne na wydatki zdrowotne dla osób kwalifikujących się do Medicare.

Paul Fronstin, współautor i dyrektor Health Research and Education Program EBRI, powiedział: „Ponieważ pracodawcy w dalszym ciągu zmniejszać korzyści zdrowotne emeryta, a decydenci mogą wkrótce zacząć zajęcia Medicare finansowania niedoboru, więcej kosztów finansowych opieki zdrowotnej zostaną przesunięte do beneficjentów Medicare w przyszłości. „

Szacunki w raporcie EBRI mają poziomy docelowe są z pewnością będzie w stanie pokryć out-of-pocket kosztów leczenia w wysokości 50%, 75% i 90%. Przeciętny mężczyzna w tym roku na emeryturę w wieku 65 lat będą musiały między $ i $ +109.000 +65.000 oszczędności na 50% pewien, że jest w stanie pokryć koszty leczenia. Kobiety będą musiały między $ 88000 i $ +146.000 być 50% pewny. Dla mężczyzn, którzy chcą mieć 90% pewność, będą musiały między $ 124000 i $ +211.000, podczas gdy kobiety będą musiały między $ 143.000 i $ 242000.

Obliczenia odnoszą się tylko do tych, którzy mają co najmniej 65 po przejściu na emeryturę. Osoby przechodzące wcześniej będzie trzeba więcej pieniędzy w oszczędności. EBRI podkreśla ten fakt.

Nowa analiza przeprowadzona przez EBRI ma szacunkowe oszczędności dla osób samotnych i małżeństw.
Artykuł dzięki: http://www.korty-familygarden.pl/polkolonie