profilaktyka zdrowotna a promocja zdrowia

profilaktyka zdrowotna a promocja zdrowia

Wielokrotnie przypomina czytelnikowi, że dieta zderzenia musi być wykonane dokładnie tak, jak książka opisuje i że nie należy w żadnym wypadku pozostać na diecie katastrofy przez dłuższy czas ze względu na negatywne konsekwencje dla zdrowia robić. Coś znalazłem szacunku, że omówił „odbijać” lub „yo-yo” efekt, że te diety katastrofy może mieć. Większość autorów „crash diet” książek typu zwykle nie to zrobić.

Wygląda więc na to, że wiele osób uzyskać masę z powrotem wkrótce po schodzili tego rodzaju diet. W książce omówiono sposoby Lyle Transition powrotem do bardziej normalnego jedzenia stylu zachowując utraconej tkanki tłuszczowej i masy ciała.

W sumie myślę, że to dobry odczyt, ale gdy przychodzi do niego. Najlepszy program utraty tłuszczu jest jeden, który jest trwały w dłuższej perspektywie i który faktycznie daje Ci czuć się dobrze nie tylko o swoje ciało, ale czuć się dobrze w środku www.tbv.pl/nowe-inwestycje-lublin również. Podręcznik szybką utratą tłuszczu nie jest ten program.

Mimo, że jest to dobry odczyt i dla tych, wybrać kilka, które potrzebują tego typu zasobu (sportowcy, które wymagają, aby ciężar, panie, które chcą schudnąć przed ślubu) i są gotowi zrobić to dobrze jest to dobra książka.

Muszę przyznać jednak postępować ostrożnie. Większość ludzi interesuje się szybko naprawić kosztem ich zdrowia. Osoby, które nie ćwiczą umiar i nie przestrzegać wytycznych Lyle w szybką utratą tłuszczu Podręcznik może skończyć się w niektórych wodach lepkich miarę ich zdrowie jest zaniepokojony.

Sammy jest fanatykiem nie BS, prosto do-punktu fitness, który mówi mu, jak widział to wszystko. Czytaj więcej o: Rapid Fat Loss i wiele więcej w The Chronicle Fitness

Artykuł dzięki: