caloroczna profilaktyka zdrowotna pszczol

caloroczna profilaktyka zdrowotna pszczol

Ubezpieczenie zdrowotne dla studentów i Health Care Reform

Istnieją 45,8 milionów Amerykanów żyjących bez ubezpieczenia zdrowotnego, że liczba ta wzrośnie do mówi o 10 mln w ciągu następnej dekady. Istnieje około 5 milionów uczniów w Ameryce żyją bez ubezpieczenia zdrowotnego, i mimo, że większość nieubezpieczonych uczniowie są w wieku od 18 do 24 lat i są w dobrym stanie zdrowia, plan administracji Obamy reformy systemu opieki zdrowotnej, aby opiekę zdrowotną więcej dostępne i przystępne dla młodych i reszty 45,8 miliona.

Istnieje wiele studenta, który ubezpiecza swoich planach rodzicom ubezpieczeniowych, ale stopa bezrobocia osiągając 10% wiele ostatnich grads łączą szeregi bezrobotnych i nieubezpieczonych. W obecnej sytuacji gospodarczej, wielu młodych grads uczelni mają więcej martwić niż ubezpieczenia zdrowotnego, a wraz z planem Obamy na ubezpieczenie zdrowotne młodzi grads może skupić się na pracy i nadal są zdrowe i pasuje bez obaw dając mocny składek ubezpieczeniowych i odliczeniami.

Niedrogie i dostępne na ubezpieczenie zdrowotne dla studentów jest godnym przedsięwzięciem i reforma opieki zdrowotnej nadano jakiś poważny wysiłek, od 1993 roku, a 1/7 budżetu federalnego jest już wydane na Medicare i Medicaid tak rosnących kosztów utrzymania Amerykanów zdrowia jest już drogie i jeśli reformy systemu opieki zdrowotnej jest zaplanowany i wykonany nieprawidłowo te same osoby, które korzystają z bezpośredniego i dostępnej opieki zdrowotnej może być obciążony w dłuższej perspektywie.

Wzrost kosztów opieki zdrowotnej wzrosła powyżej 2 bilionów dolarów w 2008 roku, więc koszt zdrowia jest prawdziwym winowajcą za zapewnienie realnego planu opieki zdrowotnej dla wszystkich Amerykanów. tylko rząd federalny USA zebrano $ 2,52 biliona 2008 rok, więc rząd nie może sobie pozwolić na spędzenie nierozważnie, i plan Obamy nie jest robienie gruntowne zmiany w medycynie, ale zainwestować w inteligentnych, innowacyjnych i efektywnych technologii, które obniżają koszty opieki zdrowotnej.
Artykuł dzięki: