jak dbac o zdrowie prezentacja multimedialna

jak dbac o zdrowie prezentacja multimedialna

Jak będzie Wcześniejsza Kondycja wpływa na zdrowie UBEZPIECZENIA

Jeśli wcześniej istniejących warunków, gdy szukasz NC ubezpieczenia zdrowotnego, jeden z trzech efektów są prawdopodobne. Będziesz albo (1) zostać odrzucona pokrycia (2) mieć swój stan ridered, lub (3) składki zostanie zwiększona. W tym artykule przyjrzymy się, jak większość przewoźników zajmie wspólne warunki istniejące wcześniej.

Kiedy ludzie mówią o NC ubezpieczenia zdrowotnego i uprzednio istniejących warunkach, co mówią jest coraz pokrycie warunków, które mogą mieć przed uzyskanie zasięgu. Może to obejmować choroby przewlekłe, choroby psychiczne lub dziedziczne choroby. Każdy przewoźnik będzie obsługiwał warunki inaczej i to naprawdę zależy od tego, co jest warunkiem. Na przykład, jeśli miał atak serca, raka, udar mózgu lub cukrzycy prawdopodobnie będzie prawdopodobnie odmówił pokrycia wszystkich przewoźników indywidualnych planów. Inne typowe warunki, które będą prowadzić do spadku są rhemoatoid zapalenie stawów, choroby serca, fibromialgię, ciężkie zaburzenia psychiczne, POChP i mukowiscydozy. To tylko mała próbka wspólnych, lecz zazwyczaj kosztownych warunków, które sprawiają, że kwalifikują się do indywidualnego ubezpieczenia.

Inną miarą nośniki zrobić, aby kontrolować koszty jest ridering (lub bez) stan zdrowia wszystkich razem. Gdy to nastąpi, nie obejmie żadnego leczenia, w tym leków na receptę, do czasu warunek jest ridered. Jest to często stosowana w warunkach, gdy traktowane z leków takich jak astma, dna moczanowa, depresja / lęk i osteoporozy.

Niektórzy przewoźnicy mogą tylko zwiększyć składkę na pokrycie podwyższonego ryzyka lub kosztów, które związane są ze swojego stanu. Wspólne warunki tego są wysokie ciśnienie krwi lub wysoki poziom cholesterolu. Te rodzaje warunków może jednak prowadzić do odrzucenia przez przewoźnika (w zależności od innych czynników ryzyka), ale prawdopodobnie pojawi się zwiększony poziom jakości.
Artykuł dzięki: