jak dbac o zdrowie scenariusz zajec w przedszkolu

jak dbac o zdrowie scenariusz zajec w przedszkolu

Co musisz wiedzieć przed wdrożeniem planu Grupa Ubezpieczenia Zdrowotnego

Niektóre rzeczy do rozważenia przy wdrażaniu planu grupy ubezpieczeń zdrowotnych. Nie ma zbyt wiele, że czerwone flagi, jeśli chodzi o grupy ubezpieczenia zdrowotnego; wszystkich ubezpieczeń zdrowotnych jest silnie regulowane przez państwo, więc istnieje kilka gotcha przedmiotów. Jedyną osobą, która może mieć zastosowanie jest pre-istniejących ograniczeń co ogranicza zasięg na choroby, które pracownik otrzymali leczenie przed przybyciem na planie.

Jeśli napotkasz to ze wszystkich swoich pracowników, nie ma sposobu, wokół niego. Jeśli pracownik miał opieki medycznej z innej grupy plan ubezpieczeń zdrowotnych przed przybyciem na planie, mogą żądać od swojego dawnego planu świadectwa Health Group Coverage (CGHC). Pod HIPAA (Health Insurance Portability Accountability Act), jeśli przedstawi CGHC do nowego ubezpieczyciela, a jeśli spotkał się wcześniej istniejące ograniczenie warunku na ich dawnym planie wtedy nie będzie musiał spełniać nowy ramach nowego domy z bali mieszkalne planu.

Jeśli nie zamierzasz płacić za 100% składek pracowniczych i rodzinnych, będziemy chcieli kupić odcinek 125 premię tylko plan dokumentów (jednorazowa opłata wynosi około 300 $). Przez posiadanie tego dokumentu wszystkie składki, które płacą swoim pracownikom może być odliczona od ich wynagrodzenia kontroli na zasadzie brutto. Oprócz oszczędności podatkowych pracowników, w tym również obniża ich opodatkowania wynagrodzenia brutto, dzięki czemu można zaoszczędzić na podatku od wynagrodzeń.

Pod względem planów zdrowotnych ubezpieczeń grupowych zapytać pośrednika za cytaty z każdej firmy ubezpieczeń zdrowotnych / HMO w swojej dziedzinie. Polecam, aby wziąć pod uwagę zarówno wysokie wynagrodzenia współpracy HMO, który będzie kosztować $ 25 do $ 40 dla wizyt w gabinecie i hospitalizacji co płacisz, a także, czy wysoki odliczeniu plan zdrowia.

Artykuł dzięki: