profilaktyka zdrowotna i fitoterapia chomikuj

profilaktyka zdrowotna i fitoterapia chomikuj

Gdzie Czy Ubezpieczenia Zdrowotnego Come From

Wszyscy jesteśmy zaznajomieni z pojęciem ubezpieczenia zdrowotnego, a większość ludzi nie jest w takiej czy innej formie, ale czy kiedykolwiek przestał się zastanawiać, jak to się wszystko zaczęło? Pomysł płacenia opłat miesięcznych lub rocznych na pokrycie kosztów z naszych problemów zdrowotnych wydaje się być nowoczesna, ale prawda jest taka, że ??nie ma długą historię za nim.

wieków

Oryginalny pomysł na ubezpieczenie zdrowotne została powołana do życia przez Hugh Chamberlen w roku 1694. Do czasu 1800`s gorąco wokół, ludzie byli w stanie kupić ubezpieczenie wypadkowe, który pracował, aby pomóc tym, którzy zostali ranni w wypadku, lub kto skończył niepełnosprawnych ,

Pierwsze plany zdrowotne oferowane tylko odszkodowania, jeśli ofiara została ranna w wyniku wypadku na statku parowym lub pociągiem. Choć niezbyt przydatna, ponieważ było więcej urazy związane z innych okoliczności w tym czasie, to miało przygotować ludzi do bardziej kompleksowych rodzajów planów, które zostaną rozwinięte później przez firmy ubezpieczeniowe.

W 1847 roku, Massachusetts Boston Health Insurance oferowane pierwszego polisę grupie z kompleksowych świadczeń. Przez 1890`s, firmy ubezpieczeniowe zaczęły wydawać indywidualne polityki, która pokrywa wszystko od urazów i wypadków, choroby i choroby.

Ubezpieczenie zdrowotne czasie wojny

Plany ubezpieczenia grupowe, jakie znamy dziś nie zaczyna się aż 1929 roku, kiedy grupa nauczycieli postanowił stworzyć swój własny plan. Pracowali kontrakt z Baylor Hospital w Dallas w Teksasie, gdzie będą płacić miesięczną opłatę w zamian za pomocy lekarskiej i opieki odzyskiwania w razie potrzeby, dla każdego członka grupy.

Pomysł przeszedł tak dobrze, że nie było na długo przed planów zdrowotnych Blue Cross zostały zaprojektowane.
Artykuł dzięki: https://grugo.eu/wyciskarki-do-sokow-sklep