profilaktyka zdrowotna osob starzejacych sie

profilaktyka zdrowotna osob starzejacych sie

Masa ciała Ćwiczenia Revolution – Próbka Trening 1

Masa ciała Ćwiczenia Revolution jest eBook mc opracowany przez CST autokary Adam Steer i Ryan Murdock. Jednak w celu uzyskania lepszego zrozumienia metodologii szkoleń CST, że to dobry pomysł, aby sprawdzić niektóre z ich treningów próbki.

Zdecydowałem się stworzyć serię poświęconą znalezienie najlepszych treningi CST do masy ciała, aby spróbować, aby można było podjąć świadomą decyzję o tym, czy porwać własną kopię mc rewolucji ćwiczeń.

Więc, pozwól mi przedstawić pierwszy trening. Autokary akcji Adam wołu z wami jedną ze swoich najcięższych treningów używa on ze swymi klientami. Trening zaczyna się od pełnego ruchu ciała zwanej zaangażowania boczne gruntu.

Następnie należy przenieść prosto do przysiadu quad, który jest unikalnym ćwiczeń siłowych CST, który łączy w sobie pushup i masy ciała squat. Jest to jeden z bardziej znanych i dobrze znanymi przemieszczania.

Następny ruch jest znany jako beknięciem psów. Ostatni ruch jest regularny squat jump. Wykonać każde ćwiczenie w obwodzie, poruszania się po każdym ćwiczeniu, tak szybko jak to możliwe.

Spędź minutę dla każdego ruchu. Dla początkujących, polecam spędzeniu 30 sekund z każdego ruchu. Trener Steer pokazuje również, jak zrobić ruchy trudniejsze jak się silniejszy.

On też pokazuje jakieś fajne ćwiczenia budować wykonaniem przysiad quad, który jest zaskakująco trudne ruch wykonać. Trener Steer pokazuje również inną odmianę czkawka psa.

Więcej treningi już wkrótce!

Aby dowiedzieć się więcej na temat masy ciała rewolucji ćwiczeń, sprawdź mój blog ShahTraining.com

Artykuł dzięki: http://alnotarnow.pl/galeria/album/7,alnoart-pro.html