jak dbac o zdrowie w czasie jesiennej pluchy

jak dbac o zdrowie w czasie jesiennej pluchy

Ile to jest Moje Co-Pay

Wielu specjalistów ubezpieczeń zdrowotnych powie, jeśli ich zapytać: „Jaki jest mój co-pay” jest jednym z najczęściej zadawanych pytań, jakie otrzymujemy od potencjalnych klientów. Wielu klientów przypisać wartość do ich ubezpieczenie zdrowotne w oparciu o kwotę ich co-pay-tych. A jeśli nie jesteś profesjonalnym ubezpieczenie zdrowotne, jesteś prawdopodobnie przeczytaniu tego artykułu i myśli sobie: „Hmm, jakie są moje co-pay użytkownika?” Tsk, tsk, tsk.

spróbować wielu amerykańskich tak, bardzo starannie, aby zapisać $ 100.00 Więcej na ich ubezpieczenie zdrowotne i zwykle kończy się im kosztuje około 1000 $. Huh! To prawda, nie ma planów zdrowotnych na rynku, takich jak plany zdrowia Konta Oszczędnościowego, które poruszają się o $ 100 do $ 300 miesięcznie mniej niż ich odpowiedniki bez HSA.

Brak współpracy płatnymi tych w planach zdrowotnych HSA przyczyną wielu konsumentów, aby przeszkadzać. Fakt, że wizyt w gabinecie lekarzy są z kosztem kieszeni wydaje się nielogiczne. „W jaki sposób out of kosztem kieszeni zaoszczędzić mi pieniądze?” ty pytasz. Pozwól mi wyjaśnić.

Po pierwsze, średnia lekarza biura co-pay plan PPO / HMO jest w przybliżeniu $ 35,00 $ +45,00. biuro wizytę u lekarza w sprawie planu HSA jest w przybliżeniu $ +70,00 do $ 80.00. Właściciel planu HSA następnie stosuje zniżkę 40% w swojej sieci, więc po ponownym cen, wizyta tylko ty kosztuje około $ 42,00 $ +48,00. To różnica $ 3,00 $ 6,00 pomiędzy typami programu, nie wspominając cały wydatek HSA podlega odliczeniu od podatku. Widać, wszystkie dopuszczalne koszty zapłacone z konta HSA są odliczane od podatku.

Mając to na uwadze, należy zadać sobie pytanie, jak wiele razy można iść do lekarza w ujęciu rocznym . Mówimy badania kontrolne i szczepienia, nie hospitalizacji i katastrofalne wydarzenia.
Artykuł dzięki: