jak dbac o zdrowie w pierwszych tygodniach ciazy

jak dbac o zdrowie w pierwszych tygodniach ciazy

Co to jest HIPAA – (Health Insurance Portability i Accountability Act)

HIPAA jest krótki formularz Health Insurance Portability i Accountability Act. Ustawa ta została uchwalona przez Kongres w 1996 roku U.S. Ustawa ta została uchwalona w celu wprowadzenia w życie system, w którym pacjent jest chroniona prywatność i że wszystkie informacje zdrowotne związane z pacjentem są poufne.

Jako ktoś, w ramach ubezpieczenia opieki zdrowotnej, HIPAA zapewnić ochronę prawną do prywatnych informacji na temat zdrowia. Oznacza to masz prawo nad swoim osobistym informacji zdrowotnej. Określa również zasady, które mogą uzyskać dostęp do takich informacji osobowych.

Gdy użytkownik odwiedza w placówkach służby zdrowia, trzeba by podpisać umowę HIPAA. Niniejsza umowa stanowi, że osoba, która podpisuje powinien otrzymać zawiadomienie o Nierozwiązane oświadczenie. To stwierdzenie określa sposób świadczeniodawcy mogą korzystać z osobistych informacji medycznych, kiedy mogą z niego skorzystać i które mogą dać te informacje. Użytkownik ma prawo dostępu do bezpieczeństwa własnego zdrowia o kurę kiedykolwiek czujesz, że chcesz go zobaczyć, a także mają prawo znać osobę, której informacje opieki zdrowotnej zostało ujawnione.

Jeśli odwiedzasz tę samą siłownia często trzeba by podpisać umowę tylko raz. Jednak należy zauważyć, że może trzeba podpisać umowę na każdej wizycie w różnych obiektach. HIPAA upoważnia zobaczyć swoje rekordy w dowolnym momencie, aby uzyskać ich kopie. upoważnia również do dokonywania korekt, że czujesz to konieczne do ewidencji.

Prawo to sprawia, że ??obowiązkowe dla wszystkich regionach Stanów Zjednoczonych służby zdrowia i organizacji opieki zdrowotnej wywiązuje się ze swoich określonych przepisami. Tylko małe organizacje zdrowotne są zwolnione z tego prawa. Jej przepisy mają na celu sprawić, że system opieki zdrowotnej bardziej proste, a także zwiększenia bezpieczeństwa pacjentów. Jeśli wszyscy dostawcy ochrony zdrowia wdrożyć jego regulacji, możliwe jest, aby zapisać dziewięć miliardów dolarów w kosztach opieki zdrowotnej.

Dennis cieszy pisani a na szeroki zakres tematów, takich jak HIPAA i przepisów o HIPAA. Możesz znaleźć więcej szczegółów.

Artykuł dzięki: